Sacensībās Ņujorkā Rīgas pašvaldības policija “noliek uz lāpstiņām” amerikāņus

3 komentāri

”Lepojamies ar mūsu puišiem, kuri ASV notiekošo Pasaules Policistu un ugunsdzēsēju spēļu ietvaros basketbola turnīrā pārliecinoši (66:37) uzvarēja mājinieku – Ņujorkas policijas departamenta – komandu, kā arī individuālajās disciplīnās ieguva pirmo zelta medaļu bodibildingā,” vēsta ieraksts Rīgas pašvaldības policijas Facebook kontā.

RPP komandas 14 dalībnieki, uzcītīgi trenējušies, lai startētu airēšanas disciplīnās, airēšanā Concept stendā, basketbola sacensībās, kā arī pludmales volejbola sacensībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Individuāli sportisti sacensībās piedalīsies svara stieņu spiešanā, Body Building, šķēpmešanā, pusmaratonā un triatlonā.

Komandas sastāvā ir RPP strādājošie darbinieki, kuri sevi jau ir pierādījuši dažādās sporta disciplīnās individuāli un komandu sastāvā vietēja un pasaules mēroga sacensībās.

3 komentāri

TOP komentāri

 • edmunds
  0

  edmunds

  Kāda tur atšķirība, nauda ir un brauc

  01.07.2015 13:24

 • #rppteam2015
  0

  #rppteam2015

  Nevis NY, bet Fairfax, VA!

  29.06.2015 01:38

 • Raimonds Cellers
  0

  Raimonds Cellers

  VAI ŠIE MŪSU BODIBILDINGISTI KĀDREIZ IR REDZĒJUŠI UGUNSDZĒSĒJA ŠĻŪTENI, AIZSŪTĪT JAU VAR JEBKURU?

  28.06.2015 22:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas