Sabiedriskā transporta šoferi ignorē bērnus un nelaiž trolejbusā pa priekšējām durvīm

2 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Galvaspilsētas sabiedriskā transporta šoferi dažkārt ignorē bērnus un neatver viņiem vaļā priekšējās durvis, novērojuši bērnu vecāki, kā arī raidījuma Bez Tabu filmēšanas grupa.

“Aizmugurē šad tad ir iedzēruši cilvēki, pulcējas kompānijas, pie šofera tomēr bērnam ir drošāk, ka viņu neizvilinās izkāpt ārā vai neizgrūdīs pa durvīm,” raidījumam Bez Tabu pauž kāda mamma.

Trolejbusa pieturā raidījums Bez Tabu novēroja, ka šāda problēma tiešām pastāv un ka šoferi daudzkārt never vaļā priekšējās durvis. Rīgas satiksmes noteikumi paredz, ka autobusu šoferiem ir jāver vaļā priekšējās durvis neatkarīgi no pasažiera vecuma vai citiem rādītājiem.

Tikmēr uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvji pauž, ka šāda situācija nav pieļaujama un iesaka pasažieriem ziņot par šādām situācijām, norādot maršrutu un konkrētu laiku, kad durvis netika atvērtas.

2 komentāri

TOP komentāri

 • v
  0

  v

  To, ka šie bērni ar savu uzvedību un bļaustīšanos, reizēm pat rupju, traucē transporta vadītājam, to gan neviens negrib ne redzēt, ne aizrādīt.

  13.11.2014 13:52

 • Lasma
  0

  Lasma

  Saada situaacija var teikt patstaaviigi ir 12.autobusam,vadiitaaji principa peec never valaa priekseejaas durvis,suudzeeties nav jeegas atbildi taapat nesanemu.

  13.11.2014 12:55

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas