Sabiedriskā transporta pasažieri kļūst aizvien agresīvāki

0 komentāri

Pagājušajā gadā vien notika seši uzbrukumi Rīgas sabiedriskā transporta vadītājiem un 48 gadījumos pasažieri izmantoja fizisku spēku pret kontrolieriem.

Nule kā cietis autobusa vadītājs Aivars Čipāns, kurš ieguvis titulu Latvijas Lepnums nominācijā Glābējs. Cilvēks, kurš šoferi aizstāvēja, guvis miesas bojājumus, kuru dēļ nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā rīkoties gadījumos, ja agresīvi pasažieri uzbrūk līdzcilvēkiem un sabiedriskā transportlīdzekļa vadītājiem?

Atbildi skaties jau šovakar plkst. 19.35, kanālā TV3!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas