Sabiedrībai neesot jāuztraucas par pirms termiņa izlaistiem noziedzniekiem

0 komentāri

Notiesāto personu uzraudzība ar elektroniskām aprocēm šobrīd Latvijā norit veiksmīgi, – vērtē Valsts Probācijas dienests.

Kopš jaunās sistēmas ieviešanas pērn, no ieslodzījuma vietām pirms laika izlaistas 47 personas, kuru ikdienu mājas apstākļos uzraudzīja ap kājas potīti apliekamas ierīces. Šobrīd elektroniskajā uzraudzībā palikuši 27 notiesātie.

Kā otrdien, 19. aprīlī, pavēstīja Valsts Probācijas dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs, šajā laikā trīs personas tomēr pārkāpušas stingro disciplīnu un bijušas spiestas atgriezties cietumā.

Foto

Video

Tāpat tika minēts, ka šobrīd sabiedrībai neesot jāuztraucas par pirms termiņa izlaistiem noziedzniekiem, kurus uzrauga vien elektroniskās aproces.

Sistēmas uzliktas lielākoties zagļiem un krāpniekiem, bet nav vēl piemērotas slepkavām un dzimumnoziedzniekiem. Taču tika atzīts, ka ar laiku ir plānots paplašināt notiesāto personu grupām, kurām varētu piemērot šādu uzraudzību.

Par šo un citiem tematiem plašāk LNT Ziņās plkst. 14.00, LNT Ziņās plkst. 17.50 un LNT Ziņās plkst. 20.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas