Zolitūdes traģēdijā vainīgie būs gan privātpersonas, gan juridiskas personas

0 komentāri

Zolitūdes traģēdijas lieta līdz gada beigām iegūs pavisam citu virzību, un tā noritēs jau daudz straujāk. Pašlaik savāktā bāze jau iezīmē potenciālos vaininiekus traģēdijā, kas prasīja 54 cilvēku dzīvības. Vainīgo vidū būs gan privātpersonas, gan juridiskas personas, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers atzina intervijā raidījumā ”900 sekundes”.

Viņš uzsvēra, ka konkrētus termiņus, kad varētu sniegt vairāk konkrētas informācijas par Zolitūdes traģēdiju, pašlaik nevēlas sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas, kad iebrūkot lielveikala ”Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Tikmēr sabiedrības vērtējums par valdības darbu Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā saglabājas negatīva. Lielākais vairums, 59% ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka valstī nekas nav mainījies un amatpersonu solītais pēc traģēdijas nav piepildījies.

Zemes īpašnieki joprojām nav izlēmuši, ko būvēs Zolitūdes traģēdijas vietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas