Par nenojaukto namu Zolitūdes traģēdijas vietā sūdzas Nīderlandes karalim

1 komentārs

Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuvinieki Nīderlandes vēstniecībā iesniedza šīs valsts karalim un citām augstākā ranga amatpersonām adresētu vēstuli. Tajā viņi norāda uz domstarpībām ar uzņēmumu “Homburg Zolitūde”, no Nīderlandes vēstniecības Rīgā ziņo TV3 žurnālists Guntis Meisters.

Vēstule Nīderlandes karalim iesniegta, jo biedrības ”Zolitūde 21.11” pārstāvji nevar atrast kompromisu ar uzņēmumu ”Homburg Zolitūde” vadību par piemiņas vietas izveidi traģēdijas vietā. Biedrība ir noskaidrojusi – uzņēmumā ”Homburg” naudu ir investējuši astoņi simti Nīderlandes pilsoņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar vēstniecībā nodotās vēstules starpniecību Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuvinieki vēlas informēt Nīderlandes sabiedrību par firmas ‘Homburg” nevēlēšanos nojaukt tur esošo daudzstāvu māju.

Cietušie cer, ka Nīderlandes valdība un pilsoņi sapratīs sāpes Latvijā un iestāsies par piemiņas vietas izveidi un ēkas nojaukšanu, ziņo G. Meisters.

”Homburg Zolitūde” pieder Zolitūdē sabrukušajam veikalam “Maxima” blakus esošā daudzdzīvokļu māja, kā arī zem lielveikala izbūvētā pazemes stāvvieta. “Homburg” īpašumu pagaidām vēl netiek jaukti nost.

Bojāgājušo tuvinieki traģēdijas vietā vēlas redzēt parku, savukārt viņiem ir informācija, ka ēkas saimnieki būvi plāno saglabāt. Ēkas un stāvvietas īpašnieki ”Homburg Zolitūde” sadarboties nevēlas, informē biedrības ”Zolitūde 21.11”.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anzzz
    0

    Anzzz

    Es īsti nesaprotu! Kāds sakars ir ēkai ar Maxima sabrukšanu? Ko dos fakts, ja tiks nojaukta šī ēka?

    25.09.2014 00:13

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas