Zivju pārstrādes uzņēmums darbiniekus atstāj bez algas

0 komentāri

See Food Production ražoja zivju pārstrādes produktus, ka bija paredzēti ārzemju tirgiem. Taču tagad uzņēmums ir slēgts un algas darbiniekiem nav samaksātas.

Kā stāsta bijusī uzņēmuma darbiniece Sandra, tad pēc atlaišanas uzņēmums sācis rīkoties negodprātīgi. ”Viņi mums sāka stāstīt visādas pasakas. Vadība teica – saņemsiet savas algas, prēmijas, visu  jums samaksās 15. oktobrī. Parakstiet tikai papīrus. Sliktākajā gadījumā tikai nedēļas trīs, četras un mēs sāksim strādāt,” stāsta Sandra. Pagājis jau mēnesis, taču 400 eiro, ko uzņēmums palicis parādā, tā arī nav samaksāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez tabu sazvanīt uzņēmuma īpašnieku, Dānijas pilsoni neizdevās, savukārt no rūpnīcas teritorijā viņus neielaida. Vienīgais uzņēmuma pārstāvis, ar ko Bez tabu izdevās sazināties, ir uzņēmuma bijusī Seafood Productions finansu direktore Baiba Sloka,. Viņa norāda: ”Arī es esmu atlaista. Arī man nav izmaksāta alga. Manos darba pienākumos ietilpa dokumentu parakstīšana. Visiem tika paskaidrots, kāpēc nav darba. Tāpēc, ka izejviela ir dārgāka par gatavo produkciju. Mēs nevaram ražot un pirkt izejvielas. Tā ir bijis katru gadu. Bet tik ilgu laiku ir tās dārgās izejvielu cenas ir pirmo reizi. Uzņēmuma īpašnieks nolēma, ka ir jāizdara šāds manevrs.”

Ir saprotams, ka par šādu ”manevru” nav sajūsmā bez iztikas līdzekļiem palikušie. Turklāt uzņēmuma bijušie darbinieki stāsta, ka saražotā produkcija ir aizvesta un acīmredzami pārdota. Bet kur palikusi nauda un algas – neviens nezina.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas