Žiperīgā Tiāra vēlas tikt prom no patversmes… Vai zini kādu, kurš varētu dot viņai mājas?

0 komentāri

Vai vēlies kļūt par labu saimnieku un pieņemt savās mājās novārtā atstāto suņu meiteni vārdā Tiāra?

Nepilnu gadu vecā suņu meitene savulaik kā kucēns tika izglābta no kādas bedres, kurā mazuļi bija samesti. Ļaudis sunīti lēma paturēt, diemžēl pieļāva kļūdu audzināšanā, proti, suņuks augot visu laiku uzturējās tikai saimnieka tuvumā, un, kad dzīve pamainījās un rējējiņai nācās palikt arī vienai mājās, Tiāra atšķirtību nespēja panest un “demolēja” māju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kinoloģijā šādu problemātisku suņa uzvedību sauc par atšķirtības sindromu – ar suni ilgi un pacietīgi jāstrādā, līdz dzīvnieks pieradīs un nebaidīsies palikt mājās viens. Raksturā mīļajai, jaukajai, sirsnīgajai rējējiņai meklējam mājas, kurās kāds no ģimenes locekļiem – ome vai opis – tomēr dienas, kad pārējie mājinieki skolā un darbā, varēs vadīt kopā ar Tiāru. Tad nedarbu nebūs.

Skaties foto:

Ja vēlies Tiāru saukt par savu suni, sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10.00 līdz 18.00, bet pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas