Ziņo par netaisnību, un, iespējams, to šķetinās Bez Tabu

12 komentāri
Ziņo par netaisnību, un, iespējams, to šķetinās Bez Tabu
Foto: Bez Tabu

Tev noteikti jāizlasa

Vai esi pamanījis sev līdzās kādu netaisnību? Varbūt pats esi kļuvis par negodīgas rīcības upuri? Portāls Skaties.lv sadarbībā ar TV 3 raidījumu Bez Tabu piedāvā iespēju ikvienam iejusties žurnālista lomā un atklāt lielākās netaisnības Latvijā.

Iesūtīt savu stāstu jau tagad ir iespējams tepat vai arī ērtajā Bez Tabu sūdzību dēļa aplikācijā.

Labāko sižetu ideju autoriem būs iespēja pašiem kopā ar Bez Tabu komandu doties un atrisināt radušos problēmu.

Ziņo par netaisnībām šeit:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
12 komentāri

TOP komentāri

 • A.
  +1

  A.

  Labdien!
  Ceļš pieder visiem, vai ne? A/s Mārupes Metālmeistars gan tā nedomā. Viņi publikācijās lielās ar 8 miljonu eiro apgrozījumu un 200 tūkstošu lielu peļņu PĒC NODOKĻU NOMAKSAS, taču klusē, ka šo summu rada vien pāris šoferu, kuriem darba slodzi loģistikas vadītāja Gunta Insberga saplāno vidēji 18-20 stundas dienā. Tā tur šoferiem liek strādāt, savādāk viņi nedabūšot vispār neko no nopelnītā. Paguļ mašīnā pāris stundas un kvadrātainām acīm brauc tālāk. Valsts policija, Autotransporta direkcija, Valsts Darba inspekcija tikai noplāta rokas - šoferi paši vainīgi esot... Darba tiesiskais rekets trakāks kā deviņdesmitajos! Un neko nevar iesākt. Inspekcijās sola apsekot uzņēmumu, taču reāli notiek kafijošana un draudzīga parunāšanās, jo visi taču savējie. Ko darīt? No īpašnieka Andra Skolmeistara vienīgā reakcija ir vieplītim līdzīgs smīns. Vai tiešām jāgaida, kad Insbergas dēls uz ceļa satiksies ar tādu pārgurušo šoferīti? Tikai tad viņai ieslēgsies saprāts? Šī noziedzīgā rīcība taču ir viņas tiešās kompetences ietvaros - likt atslēgt tahogrāfus un piegādāt klientiem preci arī naktī. Lai atsaucas Latvijas iedzīvotāji, kuri saņēma savus apmaksātos jumtus un notekas četros un piecos naktī, tādu ir gana daudz. Jebkura revīzija atklātu gan klientu kontaktus no pavadzīmēm, gan citu noderīgu informāciju no auto reģistrācijas iekārtām (tahogrāfi, čipi, spidometri, apkalpoto klientu un šoferu skaita proporciju). Nav jābūt matemātiķim, lai saprastu, ka kādam nauda ir aizsegusi skatu. Lūdzu, palīdziet!

  20.10.2016 13:11

 • Andis
  +1

  Andis

  Nevaru nosūtīt informāciju uz sūdzību dēli.

  28.05.2016 15:22

 • Students
  0

  Students

  Labvakar.
  Esmu students, kurš dzīvo LLU 5.kopmītnēs. Mums kopmītnēs nomainījās vadība, ar jauno vadību ik pa laikam tiek pacelta maksa par kopmītnes ''ērtībām''.Ka arī sūtīti rēķini ar nesaprotamām summam. Tad ja istabā kurā, itkā, ir vieta 3 gultām, bet dzīvo viens jāmaksā par visām 3 gūltas vietām, 37*3 eur, tāda pati situācija ir ar divvietīgām istabām. Bet līgumā nekā tāda nav rakstīts. Manuprāt šīs itkā trīsvietīgās istabas nav piemērotas lai viņās dzīvotu trīs studenti.
  Kā arī, ja ir velme istabu izremontēt no jaunās vadības puses nav nekāds atbalsts, iepriekš nebija jāmaksā par gultas vietu tiem kas izremontēja savas istabas, uzrādot čeku par izejmateriāliem remonta ietvaros.

  21.10.2016 19:16

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas