Ziņo par netaisnību, un, iespējams, to šķetinās Bez Tabu

15 komentāri

Vai esi pamanījis sev līdzās kādu netaisnību? Varbūt pats esi kļuvis par negodīgas rīcības upuri? Portāls Skaties.lv sadarbībā ar TV 3 raidījumu Bez Tabu piedāvā iespēju ikvienam iejusties žurnālista lomā un atklāt lielākās netaisnības Latvijā.

Iesūtīt savu stāstu jau tagad ir iespējams tepat vai arī ērtajā Bez Tabu sūdzību dēļa aplikācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labāko sižetu ideju autoriem būs iespēja pašiem kopā ar Bez Tabu komandu doties un atrisināt radušos problēmu.

Ziņo par netaisnībām šeit:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
15 komentāri

TOP komentāri

 • Ausma Kokneviča
  +1

  Ausma Kokneviča

  Š,g.16.11.braucu 56.autobusā borta Nr.64268 un nevarēju vien ''nopriecāties'' par uzstādītiem 4 (četriem!!!) ekrāniem-2 pie šofera kabīnes un 2 autobusa vidū-un pa visiem "rullēja" vienādas multenītes un mani neinteresējošu reklāmu,bet interesējošas informācijas par gaidāmo un priekšā esošām pieturām nebija.Gara auguma cilvēks teica,ka viņam jāpiesargās no vidējiem ekrāniem,lai nesatraumētu sev galvu,ejot zem tiem!!!Vai tādēļ bija vajadzīgs krass biļešcenu uzlēciens,lai šādi tērētu naudiņas???Domāju,ka kādam no tā tiek pamatīgs pīrāggabals...

  17.11.2016 07:48

 • Students
  +1

  Students

  Labvakar.
  Esmu students, kurš dzīvo LLU 5.kopmītnēs. Mums kopmītnēs nomainījās vadība, ar jauno vadību ik pa laikam tiek pacelta maksa par kopmītnes ''ērtībām''.Ka arī sūtīti rēķini ar nesaprotamām summam. Tad ja istabā kurā, itkā, ir vieta 3 gultām, bet dzīvo viens jāmaksā par visām 3 gūltas vietām, 37*3 eur, tāda pati situācija ir ar divvietīgām istabām. Bet līgumā nekā tāda nav rakstīts. Manuprāt šīs itkā trīsvietīgās istabas nav piemērotas lai viņās dzīvotu trīs studenti.
  Kā arī, ja ir velme istabu izremontēt no jaunās vadības puses nav nekāds atbalsts, iepriekš nebija jāmaksā par gultas vietu tiem kas izremontēja savas istabas, uzrādot čeku par izejmateriāliem remonta ietvaros.

  21.10.2016 19:16

 • Andis
  +1

  Andis

  Nevaru nosūtīt informāciju uz sūdzību dēli.

  28.05.2016 15:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas