Zīle: Ir jāatrod iespējas neļaut Latvijā atvērt tādus medijus kā Sputnik

0 komentāri

Latvijai ir jāatrod iespējas neatļaut atvērt tādus propagandas medijus kā Sputnik. Šādu viedokli LNT rīta raidījumā 900 sekundes paudis Nacionālās apvienības deputāts Eiropas Parlamentā Roberts Zīle.

Zīle uzskata, ka būtu jārod risinājums, kādā veidā juridiski un tehniski neļaut uzsākt darbību šāda veida medijiem kā Sputnik. Viņaprāt, tas ir uzbrukums Latvijas mediju telpai un viens no Krievijas ieročiem.

Arī citas Eiropas Savienības valsts ir beidzot sākušas saprast, ko nozīmē šādi mediji, kas jaucas citu valstu suverēnās lietās, norāda Zīle.

Komentējot jauno premjeru Māri Kučinski, viņš uzskata, ka līdzšinējais pieteikums esot bijis labs, un pauda cerību par pašreizējo valdību. Tajā pašā laikā Zīle vērš uzmanību uz to, ka premjera partijai ZZS beidzot ir jāatrod sabiedrotie starp Eiropas lielajām politiskajām partijām.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas