Ziepniekkalna iedzīvotāji sūdzas par baisu skaņu

0 komentāri

Ziepniekkalna iedzīvotāji sūdzas, ka regulāri daudzstāvu namu rajonu satricina ārkārtīgi skaļas un rēcošas skaņas. Pat pakešu logi, kam ir laba skaņas izolācija, nelīdz. Skaņa ir skaļa, ka pat glābšanas dienests, kam iedzīvotāji ir zvanījuši, to dzird pa tālruni. Turklāt skaņa varējusi parādīties arī vairākas reizes nakts vidū, kas tomēr traucē naktsmieru.

Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji atzīst, ka sākotnēji aizdomas kritušas uz netālu esošo Rīgas lidostu, taču skaņa atkārtojusies, un tās avots acīmredzami bijis turpat netālu. Izrādījās, ka pie vainas ir blakus esošā TEC. Rīgas siltuma valdes loceklis Raivis Elliņš atzīst, ka rēcošā skaņa tiešām varētu nākt no minētas TEC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tās uzdevums ir gan ražot siltumu, gan elektroenerģiju. Lai saražotu elektrību, nepieciešams tvaiks. Tiklīdz notiek kādas svārstības elektrotīklos, tā TEC nostrādā drošības sistēmas, un saražotais tvaiks tiek izvadīts pa skursteni gaisā. Tādējādi rodas baisā skaņa.

Elliņš atklāj, ka jau pavisam drīz plānots novērst šo situāciju. TEC plānots apstādināt un aprīkot ar īpašu klusinātāju, kas slāpēs tvaika radīto troksni.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas