Ziemassvētku vakarā Rimi lielveikali tiks slēgti agrāk

0 komentāri

Ziemassvētku vakarā, 24.decembrī, visi Rimi lielveikali tiks slēgti agrāk nekā parasti, informē SIA Rimi Latvia pārstāve Dace Valnere.

24. decembrī

Plkst.21 tiks slēgti lielveikali Mīlgrāvja Rīgā, Vivo centrs un RAF Jelgavā, Ostmala un Rietumu centrs Liepājā, Tobago Ventspilī, Kauguri Jūrmalā, Cietoksnis Daugavpilī, kā arī Bauskā, Tukumā, Ogrē un A7 Ķekavā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz plkst.22 darbosies lielveikali Alfa, Spice, Olimpija, Azur, Damme, Valdemāra, Mols, Stirnu, P.Brieža, Zoom, Biķernieku Rīgā un Rimi Salaspilī.

25. decembrī

Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, visi Rimi lielveikali Latvijā tiks atvērti plkst.11 no rīta un strādās līdz ierastajam slēgšanas laikam.

26. decembrī

Savukārt Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, visos hipermārketos darba laiks būs bez izmaiņām.

Supernetto darbalaiki

Savukārt visi Supernetto veikali Ziemassvētku vakarā strādās līdz plkst.21, izņemot Supernetto veikalu Centrāltirgus, kas darbosies līdz plkst.17.

Pirmajos Ziemassvētkos visā Latvijā Supernetto veikali tiks atvērti plkst.10 un strādās līdz 22, izņemot Supernetto veikalu Centrāltirgus, kas tiks slēgts plkst.17, kā arī Supernetto veikals Balvi un Supernetto veikals Daugavpils autoostā, kas strādās līdz plkst.21.

Bet Otrajos Ziemassvētkos visos Supernetto veikalos darba laiks būs bez izmaiņām, izņemot Supernetto veikalu Centrāltirgus, kas strādās līdz plkst.17.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas