Ziemassvētkos būs izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta darbā

0 komentāri

Ziemassvētku brīvdienās – 24., 25. un 26.decembri – būs izmaiņas sabiedriskā transporta, tostarp minibusu un nakts satiksmes transportlīdzekļu, kā arī pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā.

Tāpat izmaiņas būs arī darba dienu mēneša abonementa biļešu lietošanas kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

24., 25., 26.decembrī sabiedriskais transports – autobusi, trolejbusi un tramvaji – kursēs pēc brīvdienu grafika. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies mēneša abonementa biļetes darba dienām, jāņem vērā, ka 24., 25. un 26.decembrī darba dienu mēneša abonementa biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Minibusi 24., 25. un 26.decembrī kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti naktī no 24. uz 25.decembri, naktī no 25. uz 26.decembri, naktī no 26. uz 27.decembri un naktī no 27. uz 28.decembri.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 24., 25., 26.decembrī varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

24. un 27.decembrī darbosies visi klientu apkalpošanas centri pēc sestdienas darba grafika – no plkst.10 līdz 16 -, izņemot Brīvības ielā 49/53 izvietoto klientu apkalpošanas centru. Savukārt 25. un 26.decembrī visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti. 28.decembrī darbosies tikai klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 (no plkst.10 līdz 16).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas