Zemledus makšķernieki smejas par pašvaldības lēmumu ierobežot ”copi”

0 komentāri

Vakar Rīgā stājās spēkā liegums atrasties uz ledus kā makšķerniekiem, tā ikvienam citam pārgalvīgas izklaides cienītājam. LNT raidījuma Degpunktā komanda devās pārbaudīt, vai uz Rīgas ūdenskrātuvju plānā ledus jau rosās makšķernieki, un ko viņi domā par jauno kārtību.

Par atrašanos uz ledus draud 70 eiro sods, taču sezonas sākumā plānots “bļitkotājus” tikai brīdināt. Paši zemledus makšķernieki gan par šādu policistu lēmumu nav sajūsmā, taču, no otras puses, ne šodien, ne vakar neviens vīrs uniformā pie ”copmaņiem” nav viesojies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tātad izskatās, ka šis likums ir formalitāte, un tā arī esot pareizi, saka makšķernieki. Pie Juglas kanāla Degpunktā komandai izdevās sastapt vairākus pārdrošus vīrus. Divi jautri pensionāri attapušies, ka ne jau ledus par plānu, bet krasts par stāvu.

Saprotams, ka zemledus makšķerniekus ar likumiem neaizbiedēsi, tāpēc jācer, ka grūtā brīdī viņi viens otram ies palīgā un būs labi ekipēti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas