Zemeņu cenas drīz kritīs, prognozē speciālisti

0 komentāri

Daudzus iedzīvotājus nesagatavotus pārsteigusi pirmās zemeņu ražas cena – vietām tirgū tās šobrīd maksā pat 16 eiro kilogramā. Tiesa, sagaidāms, ka pavisam drīz cenas kritīsies.

Pirmās zemenes siltumnīcās iepriecinājušas arī Valsts augļkopības institūta darbiniekus Dobelē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tirdzniecības vietās Latvijas zemenes pagaidām ir krietni dārgākas nekā no ārvalstīm ievestās ogas. Jau vēstījām, ka vietām cena sasniedz pat 16 eiro kilogramā. Bet, kā norāda Valsts augļkopības institūta darbinieki, jau drīzumā cenas kritīsies – tas notiks, kad nobriedīs lauka zemeņu raža.

Plašāk par jaunajām zemenēm, to selekciju, kā arī cenām skaties šovakar TV3 Ziņās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas