Žagarkalnā sāksies slēpošanas sezona; citas slēpošanas bāzes darbu varētu sākt nākamnedēļ

0 komentāri

Žagarkalnā slēpošanas sezona tiks atklāta jau šodien, liecina mājaslapā zagarkalns.lv pieejamā informācija, savukārt vairākas citas slēpošanas bāzes darbu varētu sākt nākamnedēļ.

Šodien no plkst. 13.00 līdz 23.00 Žagarkalnā tiks atvērta pirmā nogāze Cīruļkalns-1 ar diviem pacēlājiem. Savukārt rīt, 30. novembrī, trases darba laiks būs no plkst. 10.00 līdz 21.00 un plānota arī iesācēju kalna atvēršana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr slēpošanas trases Riekstukalns un Milzkalns sākušas sniega pūšanu, bet nav pārliecinātas, vai šajā nedēļas nogalē izdosies atklāt sezonu, liecina informācija trases mājaslapā riekstukalns.lv.

Slēpošanas bāzē Gaiziņš vakar sākta sniega pūšana, bet to atvērt varētu nākamo otrdien vai trešdien, pastāstīja bāzes pārstāvis Juris Stradiņš. Viņš norādīja, ka sniegs tiek pūsts lielā kārtā ar rezervi, lai turētos ilgi un pārciestu arī nelielu atkusni.

Arī atpūtas parkā Rāmkalni vakar sākta sniega pūšana, bet trases noteikti netiks atvērtas vēl vismaz tuvākās septiņas dienas, informēja parka darbinieki.

Siguldas Pilsētas trasē arī notiek aktīva sniega ražošana, informēja trases pārstāvji. Trase esot liela un sniega nepieciešams ļoti daudz, tādēļ trases atvēršana lielā mērā atkarīga no laikapstākļiem, bet tuvākās nedēļas laikā tas vēl noteikti nenotikšot.

Par sniega daudzumu turpmākajās dienās, kad solīts sals, rūpējas arī slēpošanas un atpūtas parkā Ozolkalns Amatas novadā, un no nākamās piektdienas trases plānots vērt vaļā.

Jau ziņots, ka šodien slēpošanas sezonu atklās arī Ventspilī, slēpošanas kalnā Lemberga hūte.

Iepriekš vairāki slēpošanas kalni savās mājaslapās un sociālajos tīklos bija paziņojuši par gatavību šonedēļ atklāt sezonu, atverot pirmās trases.

Kā ziņots, šā gada marta sākumā lielākā daļa Latvijas kalnu slēpošanas trašu plānoja noslēgt kalnu slēpošanas sezonu ar zaudējumiem un prognozēja, – ja nākamā ziema būs tikpat silta, kalni būs jāslēdz pavisam vai arī nopietni jādomā, ko darīt tālāk.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas