VUGD aicina svētku brīvdienās rūpēties par savu un tuvinieku drošību

0 komentāri

Atbildīgie dienesti aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, svinot Ziemassvētkus un atpūšoties četrās svētku brīvdienās.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visbiežāk izbrauc pie iedzīvotājiem, kuri svētku laikā neuzmanīgi rīkojušies ar iedegtām svecītēm – gan Adventa vainagā, gan eglītēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā šobrīd Adventa vainags stāv jau mēnesi, tas nozīmē, ka tas ir ļoti sauss un var viegli aizdegties ne vien no tiešām liesmām, bet arī lielā karstuma, ko rada sveču dedzināšana.

Dienests aicina svecītes nededzināt arī eglītē. VUGD cer, ka svētki būs mierīgi un ugunsgrēku nebūs, tomēr ir gatavi strādāt visu diennakti arī garajās Ziemassvētku brīvdienās.

Bet pastiprinātā režīmā strādās ceļu policija – šodien tā sāks reidus, lai atturētu svinētājus no sēšanās pie stūres alkohola reibumā un nepārkāptu citus ceļu satiksmes noteikumus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas