VM ir atradusi naudu speciālajai pārtikai smagi slimajiem, neārstējamajiem bērniem

0 komentāri

No šīgada 1.janvāra piešķirti 150 tūkstoši eiro enterālo maisījumu iegādei bērniem, kas atrodas paliatīvajā aprūpē. Veselības ministrs Guntis Belēvičs LNT ziņām apliecināja, ka šāda summa speciālās pārtikas iegādei tiks atvēlēta arī turpmākajos gados.

Šobrīd valstī ir 160 neārstējami slimi bērni, un 40 no viņiem ir nepieciešama šāda speciālā pārtika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LNT ziņu dienests jau vairākkārt ir informējis, ka līdz šim valsts nespēja atrast līdzekļus, lai apmaksātu šo pārtiku.

Turklāt Labklājības un Veselības ministrijas nespēja vienoties par to, kurai ministrijai būtu jāpalīdz šiem bērniem.

Pagājušā gada nogalē drīz pēc stāšanās veselības ministra amatā Guntis Belēvičs raidījumā Dombura studija solīja, ka naudu atradīs un tagad ir apliecinājis, ka Veselības ministrija enterālo maisījumu iegādei novirzīs 150 tūkstošus eiro gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas