“Visuvarenais Facebook, palīdzi…” jeb lūgums atrast sievieti no Ludzas

13 komentāri

“Visuvarenais Facebook, palīdzi atrast sievieti no Ludzas, kas apmēram pirms mēneša nopirka šos ratus trīs vienā (3 in 1), šodien mājās atradu adapteri autokrēslam un moskīta tīklu, gribētu nodot jaunajai īpašniecei!” ziņo ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Palīdzēsim jaunai ratiņu īpašniecei iegūt pilnīgi visas nopirktās ratiņu sastāvdaļas, par kurām viņa godīgi samaksājusi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Facebook

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Foto: Facebook

13 komentāri

TOP komentāri

 • Greex
  +37

  Greex

  Par personīgo mantu pārdošanu nodoklis nav jāmaksā - to pat visstulbākā VID tante zina! Secinājums - "kristy" nestrādā VIDā, bet labprāt kādu nostučītu.

  25.07.2015 20:38

 • Samanta
  +25

  Samanta

  Labi kā tādi cilvēki vēl pastāv,kuri atdod un mēkle jaunu saimnieku.

  26.07.2015 21:42

 • Mazà
  +25

  Mazà

  Visām māmiņa ļoti viegla dzīvē lai pirktu jaunus vai pēc tam sviestu viņus ārā? Kādai neijutigai, savtīgas un egocentriskai personai ir jābūt lai kaut ko tādu uzrakstītu? Cik briesmīgi cilvēki uz pasaules var būt? Tiešām pretīgi paliek!!!!

  25.07.2015 00:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas