Visu izdarot pareizi, Krievijas nākamais mērķis nebūs Latvija, norāda NATO pārstāvis

0 komentāri

Krievija savu operāciju Sīrijā sākusi tāpēc, lai novērstu uzmanību no iebrukuma Ukrainā, un šobrīd Baltijas valstis nedrīkst pieļaut kļūdas, lai nekļūtu par tās nākamo upuri, uzskata NATO centra vadītājs Jānis Sārts.

Viņš apliecina, ka Krievijas “troļļi” Latvijā darbojas ļoti aktīvi – viņi izmanto spiegošanas metodes internetā un sociālajos tīklos uzbrūk individuāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Attiecībā uz drošības jautājumiem šobrīd ir jābūt ļoti piesardzīgiem – operācija Sīrijā ir sākta tāpēc, lai novērstu uzmanību no iebrukuma Ukrainā, kur Krievija vairs neredz tālāku risinājumu, norāda Sārts. Šobrīd lielais jautājums ir par to, kā Krievija rīkosies tālāk.

Ja NATO veiks pareizos soļus, tad Krievijas agresijas nākamais mērķis nebūs Baltijas valstis. Tāpēc šobrīd Latvija nedrīkst kļūdīties.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas