Visu cieņu ugunsdzēsējiem! No dzīvojamās ēkas ugunsnelaimes izglābts 77 gadus vecs sirmgalvis

0 komentāri

Ceturtdien uguns plosījusies kādā piecstāvu namā Daugavpilī, kur no liesmām un dūmiem paglābts kāds 77 gadus vecs vīrs. Ko atklāj kaimiņi un kā šodien izskatās notikuma vietā?

Pusdienlaikā, vairāki šī 18.novembra ielas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji izdzirdējuši klusus paukšķus, kas līdzinājušies sprādzieniem. Tad brīdi valdījis klusums, taču jau pāris minūtes vēlāk parādījusies aizdomīga smaka un no logiem parādījušies dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau pēc dažām minūtēm, notikuma vietā ieradušies vairāki ugunsdzēsēju auto un vīri, steiguši ko glābt. Tie iedzīvotāji, kuri dienas vidū vēl bijuši mājās izvesti uz ielas. Mājas iedzīvotāja atzīst, ka lielākie satraukumi bijuši par otrā stāva dzīvokļa iemītnieku, kādu 77 gadus vecu vīru.

Ugunsdzēsēji atklāj, ka sirmais vīrs saindējies ar dūmiem, tādēļ nogādāts tuvējā slimnīcā. Cik zināms, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Ugunsgrēks pilnībā likvidēts īsi pirms vieniem dienā. Kopumā, nelielajā otrā stāva dzīvoklī izpostīti aptuveni 30 m2. Izdegusi virtuve un dzīvojamā istaba. Diemžēl, pamatīgi cietuši arī apakšstāva iemītnieki.

Ugunsdzēsēji, kā šīs postošās ugunsnelaimes iespējamos iemeslus norādījuši īssavienojumu elektrosistēmā. To, vai šīs aizdomas izrādīsies patiesas un vai tas, kā saistīts ar kaimiņu dzirdētajiem, aizdomīgajiem trokšņiem, izmeklēšanas laikā noskaidros vietējie policisti.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas