Visseksīgākās esot 23 līdz 28 gadus vecas sievietes

1 komentārs

12 tūkstošiem somu vīriešu ir uzskats, ka visseksīgākās sievietes ir vecumā no 23 līdz 28 gadiem. Šiem gada skaitļiem nepiekrīt Latvijas sabiedrībā pazīstami vīrieši – radio balss Valdis Melderis un aktieris, seriāla UgunsGrēks Jezupa lomas atveidotājs Kristaps Rasims.

”Ja es teikšu, ka sievietes ir seksīgas visos vecumos – jā, daļēji, daļēji es arī melošu, jo sieviete visseksīgāk izskatās tajā brīdī, kad viņa jūtas seksīga un kad viņai blakus nostājas vīrietis, kurš to spēj novērtēt,” stāsta UgunsGrēka varonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš pieļauj, ka pēc desmit gadiem viņam, iespējams, būs citas domas, taču pagaidām 28 gadus ilgajā pieredzē tās nav mainījušās.

”Ja tā nopietni padomā, man tas vizuālais ļoti, ļoti plusojas kopā ar to, kas ir galvā un iekšā kopumā. Acis ir tas dvēseles spogulis, kurš pasaka, ka kaut kas tur ir iekšā vai nē,” stāsta Kristaps.

Valdis Melderis savulaik vadījis dažādus skaistumkonkursus Latvijā. Viņš norāda, ka seksīga sieviete ir pašpārliecināta sieviete.

”Es varu pateikt, ka ir pilnīgi vienalga, cik sievietei ir gadu. Jautājums ir, kā viņa pati jūtas savos gados, gan savā ķermenī, gan tajās drēbēs, ko viņa nēsā. Es esmu redzējis absolūti starojošu, pārliecinātu, seksīgu gan 21 gada vecumā, gan tieši tādu pašu 52 gadu vecumā,” norāda Valdis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Liga Saulite
    0

    Liga Saulite

    super kungs kas teica, ka sexigaka ir vina kundze.Tik mili un neviltoti.

    20.02.2015 00:55

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas