Visi negodīgie VID darbinieki tiks atlaisti un saņems pelnītu sodu, sola ministre

7 komentāri

Visi negodprātīgie VID darbinieki tiks atlaisti un sodīti, tā apliecināja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola pēc tam, ka publiskajā telpā izskanēja informācija, ka negodīgos darbiniekus pārcels uz citām iestādēm, kas nav saistītas finanšu dienestiem. Līdz 1. maijam VID priekšniecei ir uzdots sakārtot savas iestādes darbu.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola ir noteikusi konkrētu termiņu – līdz 1. maijam Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektorei Inārai Pētersonei ir jānodrošina, ka visi darbinieki, uz kuriem kritusi aizdomu ēna, vairs nestrādātu ne ieņēmumu dienestā, ne citās valsts iestādēs. Pašlaik gan netiek atklāti nedz negodīgo personu vārdi, nedz viņu skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc visiem skandāliem paredzēts VID ieviest arī regulāru darbinieku rotāciju. Kā skaidroja ministre, tā būs kā preventīva funkcija, lai nodrošinātos pret koruptīvām saitēm, kas var izveidoties starp ilggadējiem darbiniekiem un noziedzīgo pasauli.

Tāpat VID vadītājai Pētersonei “jāstāda priekšā” arī reformas, kā tiks stiprināta dienesta iekšējā drošība, kā arī priekšlikumi, kā motivēt godīgos darbiniekus un palielināt viņiem atalgojumu.

Tikmēr konkrētāka rīcība no Ministru prezidenta Māra Kučinska puses tiek solīta desmit dienu laikā. Tāpat tiek akcentēts, ka šīs reformas neskars tikai VID struktūrvienības, bet ka tā ir cīņa pret negodprātību valsts pārvaldē kopumā.

Video

7 komentāri

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +6

  Haralds Elceris

  es tepat in†ernā†ā lasīju, ka viņus pa paradumam vro†ēs uz citām siltām vir†ām!

  06.04.2016 20:43

 • Anita
  +5

  Anita

  Saņems sodu ! -rotēs, tiks atlaisti,pakratīs brīdinājuma ''pirkstu'',liks cietumā...Pirmām kārtām ,lai atdod valstij ''kukuļus'' ar visu PVN, tad ar trūkstošie % valsts kasē būs vietā!!!

  06.04.2016 20:54

 • čiks
  +4

  čiks

  stāsti manim Daugaviņa.....

  06.04.2016 21:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas