Visgrūtāk skolēniem veicies centralizētajos eksāmenos vēsturē un matemātikā

0 komentāri

Ceturtdien, 30. jūnijā, kļuvuši zināmi centralizēto eksāmenu rezultāti. Šogad skolēnu sniegums uzlabojies angļu valodas un latviešu valodas eksāmenā.

Savukārt nedaudz zemāki rezultāti ir eksāmenā ķīmijā un krievu valodā, bet krietni zemāki – Latvijas un pasaules vēsturē, kā arī matemātikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts izglītības satura centrs norāda, ka, tāpat kā iepriekšējā mācību gadā, izglītojamo mācību sasniegumi centralizētajos eksāmenos izteikti procentos.

Zem 5% eksāmena kopvērtējums šogad bija 35 eksāmenu kārtotājiem latviešu valodā un 199 eksāmenu kārtotājiem matemātikā, un tas nozīmē, ka šie jaunieši centralizētos eksāmenus nav nokārtojuši.

Jāatzīmē, ka pērn eksāmenus nenokārtojušo skaits ir bijis divreiz mazāks. Savukārt līdzīgi kā iepriekšējā mācību gadā arī šogad Valsts ģimnāziju vidējie rezultāti eksāmenos ir daudz augstāki par vidējiem valstī, un zemākie rezultāti ir vakarskolu un profesionālās izglītības mācību iestāžu beidzējiem. Plašāka eksāmenu rezultātu analīze būs pieejama šā gada septembra sākumā.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas