Visā Latvijā apledo ceļi

0 komentāri

Apledojuma dēļ svētdienas pēcpusdienā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējas nozīmes ceļiem daudzviet Latvijā, liecina Latvijas valsts ceļi (LVC) operatīvā informācija.

Uz Vidzemes šosejas ir apgrūtināta braukšana posmā no Vangažiem līdz Veclaicenei, uz Valmieras šosejas – posmā no Murjāņiem līdz Strenčiem, apledojums veidojas arī uz ceļa Smiltene – Gulbene visā tā garumā. Zemgalē apledojis ceļš no Jelgavas līdz Elejai, Kurzemē – Liepājas šosejas posms no Anneniekiem līdz Skrundai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Valmieras, Cēsu, Limbažu, Valkas, Gulbenes, Alūksnes, Balvu, Preiļu, Jelgavas un Saldus apkaimē. Vietējie ceļi apledo lielākajā daļā Latvijas teritorijas.

Autoceļu uzturētāji apstrādā ceļus ar pretslīdes materiāliem.

LVC aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas