Vīrietis izgatavo paštaisītu raķešu palaišanas iekārtu, un tas beidzas traģiski

0 komentāri

Gadumijā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā Mikroķirurģijas centrā tika nogādāts kāds 50 gadus vecs vīrietis, kurš guvis traumu ar paštaisītu raķešu palaišanas iekārtu.

Vīrietis slimnīcā nogādāts ar saspridzinātu augšējo ekstremitāti un sejas virspusējiem apdegumiem, turklāt atradies 2,5 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Speciālisti ārsta Ervīna Lavrinoviča vadībā pacientam veikuši brūču izgriešanu un slēgšanu ar lokāliem lēveriem. Pacienta veselības stāvoklis vērtēts kā stabils.

Lai arī šajā gadumijā šis bija vienīgais pirotehnikas skartais, kurš nonāca Mikroķirurģijas centra speciālistu rokās, atgādinām, ka sprāgstvielas apdraud jūsu un apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas