Vilcinās ar plūdos izskalotā ceļa remontu

0 komentāri

Degpunktā komandas palīdzību lūgusi kāda kundze no Rembates pagasta. Pēc lielajiem plūdiem Ogres pusē izskalots vietējas nozīmes ceļš, kas ved no Glāzšķūņa uz Pārogri. Citur izskalotie ceļi jau sataisīti, bet šajā vietā par drošību aizmirsts.

Lailas kundze, kurai ir desmit bērni, ļoti bažījās par savām mazākajām atvasēm, kuri tikko uzsākuši skolas gaitas, un ik dienas brauc no mācībām mājās ar autobusu, vai nāk ar kājām. Pagaidām vēl viena josla uz grantētās šosejas palikusi, taču nākamajās lietavās arī tās vairs vairs nebūs, ir pārliecināta Glāžšķūņa iedzīvotāja.

Izrādās, ka pamatīgi papostītais ceļš pēc plūdiem vispār nav bijis atzīmēts kā potenciāli bīstama vieta. Lailas kundze zvanījusi policistiem un pašvaldībai. Pateicoties viņas neatlaidībai, neviens šajā vietā neavarēja, bet saprotams, ka ceļa zīmes ir tikai pagaidu risinājums.

Latvijas valsts ceļi sola divu dienu laikā veikt šīs vietas apsekošanu. Tad arī uzņēmuma pārstāvji sniegs atbildi, kad šajā vietā sekos reāli remontdarbi, un vai tie vispār ir ieplānoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas