Vīķe-Freiberga ar tautasdziesmu atbild uz ažiotāžu par viņas ekskluzīvo kapavietu

Atbildot uz medijos izskanējušajām ziņām par to, ka ar apšaubāmām metodēm bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga ieguvusi kapavietu visai ekskluzīvajos Pirmajos meža kapos, eksprezidente savā oficiālajā “Facebook” lapā ievietojusi tautasdziesmu.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Gunis Krāģītis

  Gunis Krāģītis

  Kapa vietu dabūja,bet zārks bēniņos ir nolikts,kā kārtīgam latvietim pienākas.
 • k.
 • k.
  • liec mieru tautībai

   liec mieru tautībai

   Ne tu esi pārbaudījusi , kas raksta un cik reizes raksta.
 • annina

  annina

  prezidente vina mums bija.un tik drausmigi.ganities nevajag. vai laba vai slikta to radis laiks
 • Armands Melnalksnis

  Armands Melnalksnis

  Kādreiz savā naivajā jaunībā biju svēti ticējis, ka tauta ir gudra, ka spēj pieņemt vislabākos lēmumus, ka tautas gars stāv pāri visām nelietībām. Blēņas. Sīkmanība, nenovīdība, ļauna skaudība, lūk, tādas "jaukās" īpašības šodienas laikabiedri nevis cenšas slēpt, nevis kaunās, bet klaji un lepni demonstrē.
  Šaursirdības apmātībā viņi nespēj aptvert, ka Valsts Prezidents, vienalga - labāks, sliktāks, tas nav tikai augsta amatpersona, tas ir Valsts simbols.
  Tāpēc es nevēlos, ka manas Valsts Prezidenti atdusētos nezin kur, teiksim, pie Krematorijas, kur jaukā kompānijā guļ komunistu fīreri blakām nesen atšautajiem krievu bandītiem. Prezidents pārstāv savu tautu arī pēc savas fiziskās aiziešanas, viņa mūžamāja ir kaut kas vairāk kā vienkārša kapavieta.
  Nē, šokēts neesmu par zemiskajiem uzbrukumiem Jums, cienītā kundze Vīķe-Freiberga, bet gan dziļa rūgtuma pārņemts. Tāpēc ka neciešami smagi noskatīties šo cilvēku degradācijas izrādi, šo bezsirdības striptīzu, kam beigas neparedzu...
  Lai JUms krietna veselība, lai Jūsu mūža karavāna (piedodiet par tik dīvainu metaforu) vēl jo ilgi turpina savu gājienu, par spīti tiem, kuri rej ceļa malā!
  • Janyta

   Janyta

   Armandam
   Ja atceramies šīs kundzes rūpes ( ne par savu naudu, kā to dara ASV) par savu lielo, ērto, dārgi iekārtoto dzīvokli pēc prezidentūras, (pati arī rūpējās par attiecīgiem lēmumiem dzīvokļa piešķiršanā), labu auto, un citām ekstrām, kuras nebija visas Latvijas atzītajam LABĀKAJAM PREZIDENTAM (kuram nu grib gulēt blakus), tad visi jaukie Jūsu 1.rindkopas epiteti varen labi piestāv bijušajai...
   Rejat vien talāk uz tiem, kuri izsaka savu viedokli.
 • Nais

  Nais

  Paldies, Freibergas kundze, par Jūsu darbu Latvijas labā! Arī šis Jūsu solis apliecina, ka nemēdzat atstāt lietas nesakārtotas. Latvieši jau no seniem laikiem ir domājuši par aiziešanu. Nu senos laikos pat zārku turēja mājās. Viss bija sagatavots. Ir ar likumu jānodrošina bijušajiem prezidentiem ne tikai auto, dzīvoklis, bet arī ( ja vēlas) kapa vieta. Cien. Freibergas kundze, lai Jums vēl ilgs mūžs un daudz laimīgu brīžu!
 • Guna

  Guna

  Nesaprotu par ko te kasās. Kādam no tā sliktāk paliek kur viņai tā kapa vieta. Atrada par ko ņemties. Labāk sāktu domāt kā izkvēpināt valsts naudas izšķērdētājus no Saeimas.
  • Rasma

   Rasma

   Vaira teica,iepūtiet viņai,un par jūsu nodokļu naudu manu kapu apkops,
 • omite
 • mozys čangaleits

  mozys čangaleits

  Un vienmēr tā bija un viemēr tā būs: ka malderis mālēs un skroderis šūs
 • Latvietis

  Latvietis

  Izpardeva Latvju zemi, un Latviesus nosauca par Rengu Edajiem, Maita
  • Kripucītis

   Kripucītis

   Tev ai naida viss sagājis pamatīgā putrā! Ne jau VVF nosauca latviešus par reņģēdājiem (kaut gan- kas reņģei vainas?). Un kam tā krievu sādža Zilupē bija vajadzīga? Tāpat Latgale palikusi tukša, paši latgaļi apsēduši Rīgu!
  • Armands Melnalksnis

   Armands Melnalksnis

   Stulbais "latvieti", tu savā kokā sēdēdams nemaz nezini, ka par Reņģu Ēdājiem tautu bija nosaucis nāvīgi smaidošais premjerministrs Valdis Birkavs. bet tas bija krietni sen, kad tu vēl nebiji spematozoīds. Bet ja nu beidzot piedzimi, pamācies vēsturi - gan senāko, gan jaunāko, Muļķis Tāds.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.