Vīķe-Freiberga ar tautasdziesmu atbild uz ažiotāžu par viņas ekskluzīvo kapavietu

47 komentāri
Vīķe-Freiberga ar tautasdziesmu atbild uz ažiotāžu par viņas ekskluzīvo kapavietu

Atbildot uz medijos izskanējušajām ziņām par to, ka ar apšaubāmām metodēm bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga ieguvusi kapavietu visai ekskluzīvajos Pirmajos meža kapos, eksprezidente savā oficiālajā “Facebook” lapā ievietojusi tautasdziesmu.

Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī Valsts prezidente:

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību visiem tiem, kas uz nāvi raugās ar mūsu tautā pieņemto attieksmi, ko skaisti izsaka sekojošās divas dainas:

Ko es laba nopelnīju,
Šai saulē dzīvodama?
Vienu linu paladziņu,
Sešus dēļu gabaliņus.

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar mani izpostīt:
Dieviņš taisa zelta sētu
Apkārt manu augumiņu.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – izmantojot neformālas ietekmes sviras un starpniekus, bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tikusi pie ”parastajiem” cilvēkiem nepieejamas kapavietas Pirmajos meža kapos, netālu no Jāņa Čakstes atdusas vietas, ziņoja laikraksts Diena. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

47 komentāri

TOP komentāri

 • vija
  +8

  vija

  Piekrītu. Likumus jāievēro VISIEM, tikai daži sevi iedomājas pārākus esam par pārējo tautu. Zemiska rīcība un tikpat zemiska atbilde tautai. Piesaukt tautasdziesmu savas nelikumīgās rīcības attaisnošanai ir tas pats, kas krāpt sievu, piesaucot dievvārdus.

  11.01.2017 12:36

 • Guna
  +7

  Guna

  Nesaprotu par ko te kasās. Kādam no tā sliktāk paliek kur viņai tā kapa vieta. Atrada par ko ņemties. Labāk sāktu domāt kā izkvēpināt valsts naudas izšķērdētājus no Saeimas.

  11.01.2017 13:58

 • Armands Melnalksnis
  +5

  Armands Melnalksnis

  Kādreiz savā naivajā jaunībā biju svēti ticējis, ka tauta ir gudra, ka spēj pieņemt vislabākos lēmumus, ka tautas gars stāv pāri visām nelietībām. Blēņas. Sīkmanība, nenovīdība, ļauna skaudība, lūk, tādas "jaukās" īpašības šodienas laikabiedri nevis cenšas slēpt, nevis kaunās, bet klaji un lepni demonstrē.
  Šaursirdības apmātībā viņi nespēj aptvert, ka Valsts Prezidents, vienalga - labāks, sliktāks, tas nav tikai augsta amatpersona, tas ir Valsts simbols.
  Tāpēc es nevēlos, ka manas Valsts Prezidenti atdusētos nezin kur, teiksim, pie Krematorijas, kur jaukā kompānijā guļ komunistu fīreri blakām nesen atšautajiem krievu bandītiem. Prezidents pārstāv savu tautu arī pēc savas fiziskās aiziešanas, viņa mūžamāja ir kaut kas vairāk kā vienkārša kapavieta.
  Nē, šokēts neesmu par zemiskajiem uzbrukumiem Jums, cienītā kundze Vīķe-Freiberga, bet gan dziļa rūgtuma pārņemts. Tāpēc ka neciešami smagi noskatīties šo cilvēku degradācijas izrādi, šo bezsirdības striptīzu, kam beigas neparedzu...
  Lai JUms krietna veselība, lai Jūsu mūža karavāna (piedodiet par tik dīvainu metaforu) vēl jo ilgi turpina savu gājienu, par spīti tiem, kuri rej ceļa malā!

  11.01.2017 14:09

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas