Vietne etalons.lv automātiski tiek atvērta krievu valodā

6 komentāri

Atverot vietni etalons.lv, kur iespējams internetā iegādāties braucienus Rīgas satiksmes transportā, vietne automātiski tiek vērta vaļā krievu valodā. Tikmēr Rīgas satiksmes pārstāvji uzsver, ka uzņēmums pārvalda tikai vienu interneta vietni un tā ir rigassatiksme.lv.

Tiesa gan, mēģinot atvērt vietni etalons.lv tas arī izdodas un lietotājs automātiski nonāk vienā no uzņēmuma Rīgas Satiksme oficiālās mājaslapas sadaļām ”Mans e-talons”. Mēģinot šajā sadaļā izvēlēties latviešu vai angļu valodu, lietotājs nonāk lapas rigassatiksme.lv sākumlapā, kurā tiek piedāvāts maršruta plānotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis portālam Skaties.lv solīja noskaidrot, kā radusies šāda situācija, tajā pašā laikā uzsverot, ka patlaban Rīgas satiksmes pārziņā ir tikai viena mājaslapa – rigassatiksme.lv.

Ekrānšāviņš

Ekrānšāviņš

6 komentāri

TOP komentāri

 • Aleksandrs
  0

  Aleksandrs

  Šis domēns pieder privātpersonai, kura, kā ikviens cits, var piereģistrēt savu domēna vārdu. Nedz Rīgas pašvaldība, nedz Rīgas Satiksme nebija piereģistrējuši etalons.lv domēna vārdu, tātad, tas bija brīvs, un ikviens varēja to piereģistrēt un izmantot savām vajadzībām. Tikmēr šis domēna vārds ir privātpersonas rīcībā, tā var rīkoties ar to pēc sava ieskata.

  18.04.2015 12:32

 • Inga
  0

  Inga

  jābrauc pa zaķi un viss-es nesaprotu krieviski

  25.03.2015 10:40

 • Skeptiskais
  0

  Skeptiskais

  Ko tur brīnīties! Par Ušiņu balsoja krievi, līdz ar to ir krievu valodā!

  03.02.2015 08:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas