Vientuļā māmiņa strādā divos darbos un lūdz ziedot dēlam skapi un dīvānu

1 komentārs

Septiņgadīga pirmklasnieka mammas Aleksandras ienākumi ir 360 eiro, kas ir pārāk liela summa, lai viņa varētu pieteikties trūcīgās ģimenes statusam. Tomēr ar šo summu ir pārāk maz, lai iegādātos tik ļoti nepieciešamo skapi, dīvānu un arī apģērbu.

Aleksandra dzīvo Rīgā, savu dēlu audzina viena un strādā divos darbos – skolas virtuvē un par apkopēju uz pusslodzi. Tāpat viņa saņem uzturlīdzekļus no bērna tēva. Kopējie sievietes ienākumi mēnesī ir 360 eiro. Tas ir pārāk daudz, lai viņa varētu pieteikties trūcīgās ģimenes statusam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pirms kāda laika Aleksandras mamma intensīvi palīdzēja meitai un mazbērnam, bet diemžēl smagu veselības apsvērumu dēļ tas vairs nav iespējams, un Aleksandrai nākas vērsties pēc palīdzības pie mums,” rakstīts labdarības organizācijas Charity for children Snowflake Facebook lapā.

Ģimenei ir ļoti nepieciešams dīvāns, jo mamma ar dēlu pašlaik guļ divatā bērnu gultiņā. Tāpat viņiem noderētu arī drēbju skapis un apģērbs mazajam. Puika ir 120 centimetrus garš, nēsā 33 izmēra apavus un noteikti priecāsies arī par kādu puzli, informē labdarības organizācija.

Ja vēlaties ziedot skapi, dīvānu vai apģērbu ģimenei, lūdzam rakstīt: snowflakechildren@gmail.com vai jautājumu gadījumā zvanīt: +371 20569494!

1 komentārs

TOP komentāri

  • krista
    0

    krista

    Labprāt aidotu drēbes un vēl kādas lietas, bet nu urs neeksistē. kur tad zvanīt?

    29.05.2015 13:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas