Vienā no svarīgākajām valsts preses konferencēm pazūd elektrība

0 komentāri

Kuriozs atgadījums norisinājies, iespējams, vienā no svarīgākajām preses konferencēm Latvijas jaunāko laiko vēsturē, kurā  Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins informē par jaunumiem Zolitūdes izmeklēšanas lietā. Tā gan sākas ar nelielu nokavēšanos, jo Valsts policijas iecirknī, Čiekurkalna līnijā 1, k-4, pazuda elektrība.

Šodien, pēc vairāk nekā gada, kad 2013. gada 24. novembrī virs vairākiem desmitiem cilvēku sagruva Maxima ēkas jumts, paņemot sev līdzi 54 cilvēku dzīvības, beidzot tika paziņoti aizdomās turamie. Pagaidām apcietinājumi piemēroti diviem cilvēkiem – būvinženierim Ivaram Sergetam un Zolitūdes projekta būvekspertīzes veicējam Andrim Gulbim. Turpmākai informācijai seko līdzi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas