Vidzemnieki prezidenta krēslā labprāt vēlētos redzēt Vējoni

0 komentāri

Daudzi šodien satiktie vidzemnieki atzīst, ka prezidenta krēslā labprāt vēlētos redzēt savu novadnieku Raimondu Vējoni. Taču arī pārējie kandidāti esot gana cienīgi, lai sēstos valsts prezidenta krēslā. Daudzi aptaujātie uzskata, ka prezidentam būtu jābūt jaunam cilvēkam ar labu izglītību un labām svešvalodas zināšanām.

Vairāki Madonā aptaujātie iedzīvotāji ir izteikušies, ka balsojuši dažādās aptaujās par kādu no izvirzītajiem prezidenta amata kandidātiem. Vai deputāti iedzīvotāju vēlmes ņems vērā rītdienas balsojumā – par to pārliecība nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji domā, ka viņu viedokli Saeimas deputāti vērā neņems. Turklāt, prezidentu, visticamāk izraudzīsies aizkulišu sarunās.

Vai iedzīvotāju prognozes būs izrādījušās patiesas, to apliecinās rītdienas notikumi Saeimā. Vairums tomēr cer, ka jau rīt Latvijā tiks nosaukts nākamā valsts prezidenta vārds.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas