Vides aizstāvji pieļauj ļaunprātīgu naftas noplūdi Grobiņas upē

0 komentāri

Otrdien Grobiņā Ālandas upē konstatēts naftas produktu plankums, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Iespējams, degviela upē nonākusi ļaunprātīgas rīcības rezultātā.

Naftas produktu plankums konstatēts gar krasta līniju 100 metru garumā. VUGD par šo faktu ir paziņojis Valsts vides dienestam (VVD) un vietu ierobežojis ar bonām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

23.jūnijā, VVD Liepājas reģionālās vides pārvaldes inspektori identificēja piesārņojuma izplūdes vietu – Grobiņas novada uzņēmuma SIA Komunāltehnika Z lietus ūdens kanalizācijas sistēmas kolektoru, informē VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina.

Uzņēmums svētku laikā nav darbojies, iespējams, degviela lietus ūdens kolektorā nonākusi ļaunprātīgas rīcības rezultātā. Par notikušo Liepājas reģionālā vides pārvaldē sākta administratīvā lietvedība.

Veiktās pārrunas ar SIA Komunāltehnika Z īpašnieku apliecina, ka uzņēmums svētku dienās nav darbojies, līdz ar to degvielas noplūde no teritorijā esošā lietus ūdens kolektora, iespējams, radusies uzņēmumam nepiederošu personu ļaunprātīgas rīcības rezultātā. Kompleksu uzņēmumam piederošās lietusūdens kanalizācijas sistēmas pārbaudi Liepājas reģionālā vides pārvalde organizēs piektdien, 26.jūnijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas