VIDEO: Vecmeistari dedzina katra seniora lielāko biedu – uz mežu vedamās ragaviņas

0 komentāri

Pirmdien, 25. maijā, Esplanādes parkā pie Raiņa pieminekļa norisinājās Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam veltīta zibakcija, kuras laikā Latvijas teātra vecmeistari Esplanādē dedzināja katra seniora lielāko biedu – tautas pasakās aprakstītās uz mežu vedamās ragaviņas.

Akcija tiek rīkota, atbalstot labdarības uzvedumu Es esmu, kas 1. jūnijā plkst. 19.00 būs skatāms mūzikas namā Daile. Savukārt jau no plkst. 16.00 mūzikas namā Daile ikviens tiek aicināts aplūkot un savā īpašumā iegūt dažādas Latvijas aktieru personīgās un ar teātra dzīvi saistītās atmiņas lietas, kas būs izstādītas ziedojumu tirdziņā. Visi aktivitāšu ienākumi tiks novirzīti Latvijas teātru senioru sociālā un veselības stāvokļa uzlabošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas