VIDEO: Šoks un neveikli smaidi jeb “komunistiskās Vācijas” himnas atskaņošana Siguldā

2 komentāri

Šoks, apjukums, zīmīgi skatieni, neveikli smaidi – īsāk sakot – īsts apkaunojums noticis Siguldā, kur pirmās vietas ieguvējiem pasaules čempionātā kamaniņu sportā – Vācijas sportistiem – nospēlēta Vācijas Demokrātiskās Republikas (VDR) himna.

Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu video, kurā redzams neveiklais brīdis, ko garām nav palaidusi Vācijas prese. Piemēram, laikraksts Bild. Vācu tabloīds pat ironizē, ka Latvija, kas reiz atradusies Padomju Savienībā, iespējams, vēlējusies atcerēties vecos laikus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādināsim, ka pasaules čempionātā kamaniņu sportā, kas aizvadītajās brīvdienās notika Siguldā, uzvarēja vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārtls. Sportisti laikrakstam Bild atzina, ka viņiem bijis ”ļoti neērti” un viņi esot bijuši ārkārtīgi apjukuši, izdzirdot VDR himnu.

VDR bija sociālistiska valsts, kas pastāvēja tagadējās Vācijas austrumu daļā no 1949. līdz 1990. gadam.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Kā vispār tā var nopudelēt? Kam vispār vel glabājas šāda himna?

  16.02.2015 22:45

 • vivi
  0

  vivi

  diezgan stulbi šitā nopūdelēt :)

  16.02.2015 22:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas