VIDEO: šo cīsiņu iepakojums pamatīgi samulsinājis kādu bērnu mammu

0 komentāri

Liels bijis kādas sievietes pārsteigumus, kad viņa, iegādājoties cīsiņus saviem bērniem, sākusi lasīt produkta marķējumu.

Ar lieliem burtiem iepakojuma priekšpusē norādīts, ka konkrētā produkta sastāvā nav trīs E vielu, taču, apgriežot iepakojumu otrādi un palasot produkta sastāvdaļu marķējumu, izrādījās, ka nopirktie cīsiņi tieši šīs vielas tomēr satur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Produkta ražotājs Kurzemes Gaļsaimnieks radušos situāciju skaidro ar cilvēcīgu kļūdu marķējuma sagatavošanā – esot saražoti aptuveni 30 iepakojumi, uz kuriem ir šāda kļūda, un vairāki no tiem ir pamanījušies aizceļot uz veikalu plauktiem.

Skaties foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas