VIDEO: šis žogs pamatīgi nokaitinājis daudzus rīdziniekus. Kāpēc tā?

0 komentāri

Gājēju ceļu Vingrotāju ielā jau pusgadu aizšķērso būvdarbu stalažas, bet no būvdarbu pozitīvā iznākuma joprojām nav ne miņas.

Šā gada pavasarī Bez Tabu vēstīja par kādu visai absurdu situāciju. Proti, gājējiem, lai pārvietotos pa ietvi, ir divas iespējas – iet apkārt vai arī mēģināt apiet šo remontdarbu vietu, cerot neiekrist Rīgas kanālā, kas atrodas turpat netālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc visai ievērojama laika perioda jāsecina, ka nekas nav mainījies. Būvdarbu veicēji saka, ka visi darbi ir pabeigti jau vasaras sākumā, bet žogs joprojām stāv, kur stāvējis. Kā izrādās, pasūtītājfirma SIA Novella Medical jau vairākus mēnešus netiek galā ar dokumentu saskaņošanu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas