VIDEO: saniknots vīrietis Kolkā visu klātbūtnē gandrīz nožņaudz pusaudzi

38 komentāri

Kolka ir viena no skaistākajām apdzīvotajām vietām Latvijā, taču tās iemītnieki pievērsuši sev uzmanību ne tajā patīkamākajā ziņā. Sabiedrības uzmanības centrā nonācis kāda pieauguša vīrieša konflikts ar pusaudzi.

Pusaudzis, kurš apmeklē Kolkas skolu, stāsta, – pavisam nesen ar viņu vardarbīgi izrēķinājies cita skolasbiedra tēvs, nogrūžot viņu sniegā un žņaudzot. Kameru priekšā puisis atzīst, ka nav bijis tālu līdz tam, lai vairs nevarētu paelpot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu komanda devās uz Kolku, kur satika arī pašu vaininieku. Izrādās, – šā konflikta priekšvēsture sniedzas tālākā pagātnē, jo varmākas dēlu esot apcēluši vienaudži, un, kā stāsta tēvs, viņš vēlējies pusaudžus pārmācīt pats.

Foto

Video

38 komentāri

TOP komentāri

 • Ak, vai
  +11

  Ak, vai

  Nez kā tas šmurgulis ir audzināts, ka atļaujas pieaugušu cilvēku nosaukt par idiotu. Protams, žņaugt bērnu nedrīkst, bet neizskatās tas "bērns' ir balts un pūkains, galīgi bez vainas.

  02.02.2016 22:50

 • Keeera
  +10

  Keeera

  Parasti ir, kad kāds tiek dikti apbižots no vienaudžiem, un viņam jāmeklē aizstāvība. Ne no kā pusaudzim neuzbruka. Parasti šādās reizēs visi tiek pataisīti par svētajiem, bet vainīgais būs tikai viens- tā vieglāk pabeigt izmeklēšanu :(

  02.02.2016 22:36

 • Kolka
  +9

  Kolka

  Atejot no šī stāsta, gribētos raidījuma vadītājai Evelīnai padomāt, pirms runā par to, ko nezina. Pateikt, ka Kolkā nekā nav un nekas nenotiek...Varbūt vispirms aizbraukt un redzēt, kāda kultūras dzīve un aktivitātes tur sit augstu vilni, pirms visas Latvijas priekšā pataisa Kolku par bedri un vispasaules aizmirstu nostūri

  02.02.2016 21:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas