VIDEO: šādi ar tramvaju brauc Rīgas “zaķu karalis”

1 komentārs

Kaut arī Rīgas Satiksme apgalvo, ka braukšana “par zaķi” sabiedriskajā transportā ir samazinājusies, galvaspilsētas sabiedriskajā transportā joprojām nākas novērot trakas lietas.

Interneta vidē ievērību izpelnījies mūziķa Laura Reinika publiskotais video, kurā redzams kāds vīrietis, kurš pieķēries aiz tramvaja un bauda braucienu par velti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Videomateriālā redzams, ka šis incidents noticis 2. maršruta tramvaja brauciena laikā, un mūziķis Reiniks jau paguvis šo vīru nodēvēt par visu zaķu karali.

Rīgas “zaķa” trakais brauciens:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    0

    Raimonds Cellers

    ATVAINOJOS REINIKA KUNGAM,BET TĀ BRAUCA NO LAIKA GALA LĪDZ ŠODIENAI.PABRAUCIET AR 5 TRAMVAJU UZ MANGAĻIEM NE TO VĒL REDZĒSIT.TAGAD GAN IR MAZĀK JO NAV PROBLĒMAS TUSĒTIES PAŠĀ VAGONĀ ,NAV PROBLĒMU.

    01.08.2015 21:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas