VIDEO! Rīgas namu pārvaldnieka šefs kategoriski noliedz Valsts kontroles atzinumu par krāpšanos!

0 komentāri

“Pilnībā noraidām jebkādus Valts kontroles apgalvojumus par fiktīvi nodarbinātām personām un darbiniekiem,” LNT Ziņām pauda Ivo Lecis, Rīgas namu pārvaldnieka valdes priekšsēdētājs.

“Pārvaldīšanas tāmes un pārvaldīšanas pārskati faktiski ir atbilstoši normatīvajiem aktiem un tā iedzīvotāju samaksāta nauda, kas ir iekasēta no pārvaldīšanas maksas, nekur nepazūd. Tie izdevumi, kas pārskatā atspoguļoti, ja tie ir mazāki, kā pārvadīšanas maksas veidošanas brīdī plānots, tie veido uzkrājumu mājām nākamajos periodos,” pauda I. Lecis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka dzīvokļu īpašnieki Rīgā spiesti apmaksāt pašvaldības uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks nelikumīgās darbības, kā arī fiktīvi nodarbinātus cilvēkus, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.

Pēc revidentu domām, uzņēmuma noteiktās dzīvojamo māju pārvaldīšanas maksas pamatojums nav izsekojams un to nav iespējams salīdzināt ar Rīgas namu pārvaldnieka faktiskajiem izdevumiem. Maksā esot iekļauti arī tādi izdevumi, kas nemaz nav saistīti ar ēkas pārvaldīšanu. Turklāt atsevišķas pozīcijas ir nelikumīgas – piemēram izdevumi par, iespējams, fiktīvi nodarbinātām 13 personām. Šiem cilvēkiem pagājušajā gadā atlīdzībās izmaksāti vairāk nekā 190 tūkst. eiro. Rīgas namu pārvaldnieks šos Valsts kontroles apgalvojumus uzskata par nepamatotiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas