VIDEO: Rīgas Jēzusbaznīcas draudze rada mūsdienīgu uzvedumu par Kristus dzimšanu

0 komentāri

“Kas ir šis bērns?” – atbildi uz to meklē Rīgas Jēzusbaznīcas draudze, kas kopā ar Svētdienas skolas audzēkņiem radījusi muzikālu izrādi, kurā atspoguļo Kristus dzimšanu Bētlemē.

Bez tradicionālā Ziemassvētku dievkalpojuma, Rīgas Jēzusbaznīcā jau vairākus gadus ir tradīcija, ka draudzes locekļi paši sev sagādā dāvanu. Tas ir muzikāls uzvedums. Šogad dalībnieku skaits gan ir lielāks, jo iesaistīti tika arī paši mazākie.

Uzveduma režisore, paralēli klasiskajam stāstam par Jēzus dzimšanu Betlēmē, ataino arī mūsdienu dzīvi. Tā ir dzīve, kurā nekad nav laika. Nav laika attiecībām, mīlestībai, Ziemassvētku dāvanām. Nav laika Dievam.

Uzveduma pamats ir baznīcas koris, un Marijas un Jāzepa atveidotāji. Svētdienas skolas dalībnieki viņiem piespēlē, un var teikt, ka stāsta izpildījums top uz vietas.

Baznīca uzveduma laikā ir pilna, kas, protams, silda mācītāja sirdi. Vienlaikus viņš ir pārliecināts, ka Svētdienas skolas dalībnieku iesaistīšanās, viņiem pašiem labāk ļaus sameklēt atbildi – “Kas tad ir šis bērns?”

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas