VIDEO: Rīgas Jēzusbaznīcas draudze rada mūsdienīgu uzvedumu par Kristus dzimšanu

0 komentāri

“Kas ir šis bērns?” – atbildi uz to meklē Rīgas Jēzusbaznīcas draudze, kas kopā ar Svētdienas skolas audzēkņiem radījusi muzikālu izrādi, kurā atspoguļo Kristus dzimšanu Bētlemē.

Bez tradicionālā Ziemassvētku dievkalpojuma, Rīgas Jēzusbaznīcā jau vairākus gadus ir tradīcija, ka draudzes locekļi paši sev sagādā dāvanu. Tas ir muzikāls uzvedums. Šogad dalībnieku skaits gan ir lielāks, jo iesaistīti tika arī paši mazākie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzveduma režisore, paralēli klasiskajam stāstam par Jēzus dzimšanu Betlēmē, ataino arī mūsdienu dzīvi. Tā ir dzīve, kurā nekad nav laika. Nav laika attiecībām, mīlestībai, Ziemassvētku dāvanām. Nav laika Dievam.

Uzveduma pamats ir baznīcas koris, un Marijas un Jāzepa atveidotāji. Svētdienas skolas dalībnieki viņiem piespēlē, un var teikt, ka stāsta izpildījums top uz vietas.

Baznīca uzveduma laikā ir pilna, kas, protams, silda mācītāja sirdi. Vienlaikus viņš ir pārliecināts, ka Svētdienas skolas dalībnieku iesaistīšanās, viņiem pašiem labāk ļaus sameklēt atbildi – “Kas tad ir šis bērns?”

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas