VIDEO: Rail Baltica vajadzībām pār Daugavu tiks būvēts jauns dzelzceļa tilts

0 komentāri

Rail Baltica dzelzceļa projekts, par ko daudz lauzti šķēpi sabiedrībā, ir ieguvis konkrētas aprises un tā vajadzībām Rīgā pāri Daugavai tiks būvēts jauns dzelzceļa tilts, norāda Rail Baltica Latvija telpiskās plānošanas eksperts Neils Balgalis

Netālu no Rīgas robežas tiks no jauna uzbūvēts Rail Baltica vilcienu depo, kurā notiks to apkope un sagatavošana braukšanai. Savukārt pie Šķirotavas tiks izbūvēts dzelzceļa pārvads, kas pa gaisu šķērsos jau esošo dzelzceļa līniju un tālāk pa dzelzceļa koridora kreiso pusi gar Daugavu turpinās ceļu uz Rīgas Centrālo staciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paredzēts, ka Centrālajā stacijā tiks likvidēts līdzšinējais uzbērums, savienojot Vecrīgu ar Maskavas forštates sākumu. Kā apliecina Balgalis, pāri Daugavai tiks būvēts arī jauns dzelzceļa tilts, kas atradīsies līdzās esošajām sliedēm. Pārdaugavā zem esošā sliežu ceļa tiks izveidots divus kilometrus garš pazemes tunelis. Šādi ir panākts risinājums, ņemot vērā vietējo Āgenskalna iedzīvotāju iebildumus pret tuneļa izbūvi zem dzīvojamām ēkām.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas