VIDEO: provokatori izraisa kautiņu Daugavpils latviskākajā klubā

6 komentāri

Atklātībā nonācis videomateriāls no Daugavpils latviskās izklaides vietas Artilērijas Pagrabi, kurā iemūžināta grupiņa jauniešu, kas izprovocēja kautiņu ar citiem bāra apmeklētājiem.

Jau vēstīts, ka 6. maijā koncerta laikā vienā no Daugavpils latviskākajām izklaides vietām, klubā Artilērijas Pagrabi, izcēlās kautiņš. Vēlāk tika izteikta versija, ka tā bijusi provokācija saistībā ar 9. maija tuvošanos. Atklātībā nonācis video no tās nakts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Publiskotajā materiālā redzams, kā bariņš jauniešu koncerta laikā ierodas mūzikas klubā un ar savu izaicinošo uzvedību izprovocē kautiņu, kurā spiesti iesaistīties arī citi izklaides vietas apmeklētāji.

Novērošanas kamerās fiksēts, ka brīdī, kad apsargs ir novērsies, izklaides vietā ierodas divi jaunieši, kuriem pēc brīža viņiem pievienojas vēl četri jaunieši. Tālāk šie “drosminieki” sāk traucēt koncertu, lai gan publika cenšas mierīgi viņus no tā atturēt. Vienā brīdī mērķtiecīgi zemē tiek notriekts kāds kluba apmeklētājs, un situācija pāraug masu kautiņā. Brīdinām, ka video redzami arī nepatīkami skati.

Video

6 komentāri

TOP komentāri

 • Valters Kārkliņš
  +3

  Valters Kārkliņš

  Da kas tie pa moskitiem :D salietojušies perdełi :D

  10.05.2016 23:56

 • edza
  +3

  edza

  Jaunieši!Tie bezvarīgi bērni-kam mammas mājas sados pa dibenu.

  10.05.2016 14:17

 • Edžiņš
  +1

  Edžiņš

  Atkal šitie slimie krievi uzdarbojas! Man jau tā kaitina, ka viņi latvijā ir pilns un tagad vēl kautko latvijā uzdarbojas... lai brauc uz savu krieviju un tur kaujas ar savējie. Nu vispār nav ko brīnīties... Tie jau krievi, vienmēr kautko sliktu kādam izdarīs un tik kurina naidu.

  11.05.2016 16:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas