VIDEO: par klientu maldināšu PTAC piemēro līdz šim lielāko naudas sodu

0 komentāri

Par maldinošu un agresīvu komercpraksi Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) piemērojis savā praksē līdz šim lielāko naudas sodu – 50 000 eiro.

Tas piemērots kādam skaistumkopšanas uzņēmumam, kura klienti sākumā saņēmuši zvanu ar aicinājumu ierasties uz bezmaksas procedūru, bet pēc tam, pamatojoties uz maldinošu informāciju, bijuši teju spiesti slēgt tūkstošiem vērtus līgumus par kosmētikas iegādi.

Patērētāju tiesību aizstāvji saņēmuši 17 iesniegumus un teju simts zvanus un e-pastus ar sūdzībām par uzņēmumu, tomēr konstatēt pārkāpumus bijis grūti, jo pakalpojums netiek sniegts vienkāršam garāmgājējam. Klientu maldināšana izpaudusies vairākos veidos.

Video: PTAC direktore Baiba Vītoliņa skaidro situāciju

Kādas metodes uzņēmums izmantojis un kādēļ cilvēki uz tām uzķeras, plašāk stāstīsim LNT Ziņās plkst. 20.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas