VIDEO: motociklisti vai rolleristi; kuri uz ceļiem cieš biežāk?

0 komentāri

Statistika vēsta, ka Latvija atkal noslīdējusi ne tai patīkamākajā pozīcijā attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem. Diemžēl vasaras sezonā par vieniem no neaizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem ir motobraucēji un motorolleristi, no kuriem dažiem brauciens šogad beidzies letāli.

Ziņu lentes jau vēsta, ka pērnais gads ir pielīdzināms “asiņainajam” 2010. gadam, kad uz ceļiem bojā gāja 218 cilvēku. Šogad septiņu mēnešu laikā šis skaitlis jau gandrīz ir sasniegts – 212.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērnajā gadā kopumā notikuši 3728 ceļu satiksmes negadījumi, starp kuriem ir arī mopēdisti un motobraucēji. Bez Tabu nolēma pievērsties tieši šīm divām satiksmes dalībnieku grupām, vēloties uzzināt, kura no tām uz ielām ir visneaizsargātākā.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas