Video: Krišjānis Kariņš uzskata, ka Lielbritānijā bailes no migrācijas ir bailes no austrumeiropiešiem

0 komentāri

Jau 23. jūnijā Lielbritānijā notiks referendums par izstāšanos no Eiropas Savienības. TV3 Ziņas šonedēļ viesojās Eiropas Parlamentā, kur noskaidroja deputātu domas par Lielbritānijas iespējamo izstāšanos no Eiropas Savienības.

Eiropas parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš akcentēja, ka balsojums referendumā būs emocionāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krišjānis Kariņš

Referendums pats parādīs. Es domāju, – tas Lielbritānijā lielā mērā būs emocionāls. Jautājums ir, kas dzīs tās emocijas vai bailes no migrācijas? Atceramies, Lielbritānijā migrācija nav bailes no sīriešiem un musulmaņiem, bet tās ir bailes no lietuviešiem, latviešiem, poļiem un citiem eiropiešiem.

Jau iepriekš ziņojām, ka referenduma iniciators ir pats Kamerons, un viņš atlikušo laiku plāno pavadīt, aģitējot par labu palikšanai Savienībā. Vienlaikus ar Kamerona ”jā” kampaņu notiek arī aģitācija par labu aiziešanai no Savienības, kuru atbalsta populārais Londonas mērs. Britu referendums notiks 23. jūnijā.

Plašāk par Eiropas Parlamenta deputātu domām par Lielbritānijas iespējamo izstāšanos uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Video

Plašāk par Eiroparlamenta deputātu domām par Lielbritānijas iespējamo izstāšanos uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas