Video, kas liek padomāt: bērnudārza audzinātāja ar 335 eiro mēnesī algu saka, ka ir bagātākā visā pasaulē

14 komentāri

Lai arī reizēm bērnudārza audzinātājai aizlūst balss par valdošo netaisnību, ka viņas darbs netiek novērtēts, aizvien apgalvo – savā ziņā viņa un viņas kolēģi ir visbagātākie cilvēki pasaulē, jo vecāki viņiem katru dienu uztic visdārgāko – savus bērnus.

Bērnudārza audzinātāja Līga Lucaus stāsta par absurdo situāciju, ka no pedagogiem tiek prasīts tik daudz – gan pieskatīt bērnus, gan iziet kvalifikācijas paaugstināšanas kursus un daudzas citas lietas, taču tajā pašā laikā viņa saņem 335 eiro mēnesī. Turklāt sirds viņai sāp par internetā lasītajiem komentāriem, ka pedagogiem vispirms “ir jānopelna, bet pēc tam, lai viņi čīkst”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es nezinu, vai tas ir visiem saprotami,” stāsta audzinātāja.

Diemžēl video, kuru publicēt aicināja portāla Skaties.lv lasītāji, tagad vietnē YouTube ir izdzēsts.

14 komentāri

TOP komentāri

 • pirmsskola
  +11

  pirmsskola

  absolūta taisnība, pilnīgi piekrītu.

  04.12.2015 01:30

 • inga
  +7

  inga

  priekskam pasniedzejiem palielinat algu,jo saeima ir tikai redzams algas pielikums vini grib labi dzivot nevis skolotaji un parejie kas samem minimalo algu.Vajag ministriem nonemt un skolotajiem par smagu darbu ko iegulda musu bernu audzinasana un skolosana

  04.12.2015 07:46

 • Irina Krasnova
  +1

  Irina Krasnova

  A vinus jau neviens neaudzinaja ka tadas audzites,auklites pec tam skolotajas un ta varetu daudz ko uzskaitit! Ta ir musu berniem OTRA GIMENE! Bez vinu palidzibas neviens te Latvija nepaliks!

  04.12.2015 19:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas