VIDEO: kā palīdzēt slīkstošajam, ja apkārt nav glābēju

0 komentāri

Kaut arī šogad vasara nav tā siltākā, daudzi savu brīvo laiku labprāt pavada pie ūdens. Par drošības jautājumiem ir runāts jau iepriekš, tomēr nenāk par ļaunu atcerēties – kādi tad ir galvenie priekšnoteikumi, dodoties peldēt.

Glābēji apgāž mītu par dažādos kulta seriālos redzēto – cilvēkiem nav tik daudz spēka, lai varētu vairākas minūtes “kūņoties” virs ūdens. Slīkšanas gadījumā parasti zem ūdens cietušais pakļūst visai ātri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dodoties peldēt šajos platuma grādos, jāatceras, ka ūdens arī nav tas pats siltākais, un tas var būt būtisks faktors, kas laupa spēkus. Ja gadās nokļūt vietā, kur kāds slīkst, labi, ja pa rokai ir tukša plastmasas pudele – to var pasviest briesmās nonākušajam cilvēkam, un tā palielinās viņa iespējas noturēties virs ūdens.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas