VIDEO: kā Jelgavas novada koris Asni uz dziesmu svētkiem devās

0 komentāri

Daļa kolektīvu galvaspilsētā uz 11. Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem ieradās jau svētdien, taču daudzi ar patīkamu kņudoņu pakrūtē uz Rīgu devās šorīt. Jelgavas novada koristiem līdzi brauca arī TV3 Ziņu filmēšanas grupa!

Pusastoņos no rīta pie Jelgavas kultūras nama sākās rosība – te sabrauca kopkora Asni dalībnieki no vairākiem pagastiem, lai visi kopā dotos uz dziesmu svētkiem Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad visi 80 kolektīva dalībnieki sapulcējušies, autobusu bagāžniekos tiek krauti lieli koferi – kā nekā turpmākā nedēļa tiks pavadīta prom no mājām. Gaisā jūtams saviļņojums, un arī koristes TV3 Ziņām atzīst, ka pakrūtē kņudina uztraukums.

Iebraucot Rīgā, kolektīvs uzreiz ķeras pie darba. Visi lec ārā pie centrālās stacijas, jo tieši Asnu koristēm ar savām balsīm jāatklāj svētku oficiālais informācijas un drošības centrs. Kolektīva svarīgākais notikums gaidāms trešdien, kad būs jāsacenšas labāko koru fināla konkursā.

Kā gāja šim kolektīvam – skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas